aai
19 بهمن 1401 - 10:41

سردار رادان: هم‌قسم شده‌ایم ‌آسایش‌مان‌ را فدای آرامش مردم کنیم

فرمانده کل انتظامی کل کشور گفت: ما مجموعه انتظامی باهم، هم‌قسم شده‌ایم که آسایش خود را فدای آرامش مردم کنیم و به این امر افتخار می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، سردار احمد رضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان اظهار داشت: امروز احساس من این است که در مجموعه استان هرمزگان افراد‌ آماده خدمت ‌و کسب رضایت مردم هستند.

وی افزود: استان هرمزگان برای ما یک استان هدف است و زحمتی که پرسنل انتظامی در این استان انجام می‌دهند را کاملا واقفیم و به دنبال این هستیم که کمبودهای موجود را برطرف کنیم.

فرمانده کل انتظامی کشور تصریح کرد: ما مجموعه انتظامی باهم، هم‌قسم شده‌ایم که آسایش خود را فدای آرامش مردم کنیم و به این امر افتخار می‌کنیم.

این مقام عالی انتظامی کشور اذعان داشت: استان هرمزگان با وجود اینکه سایه محرومیت ‌روی آن افتاده است ولی این محرومیت با منابع سرشار و امکاناتی که داخل استان وجود دارد قابل حل است.

وی اضافه کرد: وظیفه ما این است که دغدغه پرسنل را حل کنیم تا آنها نیز بتوانند دغدغه مردم را حل کنند که اصلی‌ترین دغدغه مردم همان امنیت است.

سردار رادان تصریح کرد: یکی از ماموریت‌های مهم امام خامنه‌ای (مدظله العالی) به بنده رفع مشکلات معیشتی کارکنان بوده و آرامش و احساس خاطر من نیز در گرو رفع همین دغدغه‌ها و مشکلات است.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: اگر بتوانیم مشکل مسکن پرسنل را حل کنیم توانسته‌ایم یک جهش خوب در زمینه شان و منزلت کارکنان انجام دهیم.

سردار رادان افزود: ایجاد آرامش برای مردم، توجه به معیشت کارکنان انتظامی و آموزش پلیس‌های تخصصی وظایف و رسالتی است که به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا با پشتیبانی همه ارکان محقق می‌شود.

حجت‌الاسلام و‌المسلمین محمد عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در این دیدار تأکید کرد: ارزش های دفاع مقدس را به نسل جوان انتقال دهیم تا در تمامی میادین عرصه‌های علمی، فرهنگی و جهاد تبیین موفق باشند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان خاطرنشان کرد: حوادث اخیر جنگ رسانه‌ای است که میدان دار آشوب‌ها، منافقین کور دل هستند که خود را مدعی حقوق بشر جا زده‌اند. پرونده ننگین آمریکا، سیاه‌تر از آن است که در رابطه با تضییع حقوق زنان حرفی داشته باشد.

امام جمعه بندرعباس همچنین با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور‌ اظهار کرد: حرکت‌های غیر‌انسانی برخی از افراد توسط مردم ولایت‌مدار ایران اسلامی تشخیص داده شد و مردم با آنها همراهی نکردند.

وی با تشکر از مجموعه انتظامی در انجام وظیفه خود در قضیه ناآرامی‌ها که به نحو احسن انجام شد‌، بیان داشت : نظام اسلامی مقتدر‌تر از آن است که در مقابل موج ضعیف و زبون ضد انقلاب و منافقین و آمریکا ضعفی نشان دهد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان خاطرنشان کرد: قدرت رسانه ای دشمن با 260 ماهواره فارسی زبان به جنگ ایران در این آشوب آمد و ما در جنگ تمام عیار رسانه ای قرار گرفتیم، آنان با تشکیک در مردم، هشتگ سازی، معتبر سازی سلبریتی‌ها و باز نشر شعارهای هنجار شکنانه و تقابل مردم با مردم در پی پیاده سازی نقشه‌های شوم خود هستند.

انتهای پیام/864 /.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1027048