aai
19 بهمن 1401 - 13:29

جشنواره گفتمان با هدف انعکاس خدمات روحانیون اجرا می‌شود

مسئول دبیرخانه انجمن‌های علمی حوزه علمیه گفت: جشنواره «گفتمان خدمت»، خدمات و مجاهدت خاموش روحانیت را به شکل هنرمندانه و زیبا به جامعه نشان خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حجت‌الاسلام عبدالرسول هاجری، مسئول دبیرخانه انجمن‌های علمی حوزه علمیه در جلسه هماهنگی جشنواره گفتمان خدمت فعالیت در کمیته امداد را یک توفیق بزرگ برای امدادگران عنوان کرد و اظهار داشت: مقام امدادگران در نزد خداوند جایگاه رفیعی است، چرا که در راستای کمک به خلق خدا تلاش می‌کنند.

مسئول دبیرخانه انجمن‌های علمی حوزه علمیه با اشاره به فعالیت خالصانه و گمنام امدادگران و روحانیون در عرصه‌های مختلف :افزود: جشنواره «گفتمان خدمت»، خدمات و مجاهدت خاموش روحانیت را به شکل هنرمندانه و زیبا به جامعه نشان خواهد داد.

وی اضافه :کرد این جشنواره میخواهد مقداری از کارهای بزرگ این قشر را به شکل هنرمندانه و زیبا به جامعه نشان دهد و تلاش‌هایی را که سال‌هاست مخلصانه در محاق رفته، نشان بدهد.

مسئول دبیرخانه انجمن‌های علمی حوزه علمیه با اشاره به تلاش دشمن در حوزه سایبری برای تخریب فعالیت‌های صورت گرفته اظهار کرد: این جشنواره قصد دارد در مقابل گفتمان سایبری و تخریبی ایجاد شده بر نکات مثبت و ظرفیت‌ها متمرکز شود و آنها را برجسته می‌کند تا از این مسیر امید به آینده نیز تقویت شود.

پایان پیام/73005

منبع: فارس
شناسه خبر: 1027569